Genel

Pdks Sistemleri

Güvenlik sistemleri ile ilgili sektörde göstermiş olduğumuz başarı ile bir çok farklı ihtiyaca yanıt verecek projelere imza atmaktayız. Hata oranı son derece düşük olan yeni nesil personel devam kontrol sistemleri, iş sürecinin çok daha başarılı bir şekilde devam etmesini sağlıyor.

Parmak İzi Kontrol Sistemi

İşçilerin giriş ve çıkışlarını kontrol etmek amacıyla tercih edilen parmak izi kontrol sistemleri, en ileri teknolojiler ile tasarlanmıştır. Bir çok avantajı bir arada sunan parmak izi kontrol sistemlerinde kişinin kendisi olmadan giriş yapılmasına müsaade edilmemektedir. Kullanımı son derece basit olan ve en fazla tercih edilen pdks sistemleri arasında yer alan parmak izi kontrol sistemleri, en pratik çözümleri sunmaktadır.

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kişilerin giriş ve çıkış saatlerini kaydetmekte olan kartlı geçiş sistemleri, kartın okutulması ile geçiş izni verilmektedir. Günümüzde ihtiyaçlara bağlı olarak bir çok farklı yöntemle kartlı geçiş sistemi kullanılabilmektedir. Oldukça etkili ve güvenilir olan bu sistem verimliliği arttırıcı bir etki göstermektedir. Kartlı geçiş sistemlerine fabrika, yurt, resmi kurum ve benzeri bir çok alanda rastlamak mümkündür.

Kartlı geçiş sistemlerinde kart olmadan giriş yapılması mümkün olmamaktadır. Taşıması son derece basit olan kartların kime ait olduğu bellidir. Pratik bir kullanımı bulunan kartlı geçiş sistemleri ile giriş ve çıkışlar çok daha kontrollü bir hal almaktadır.

Şifreli Kontrol Sistemleri

İlerleyen teknoloji ile beraber geliştirilmiş olan başka bir personel devam kontrol sistemi de şifreli kontrol sistemleridir. Hem çalışan hem de ziyaretçi kontrolü için önemli olan şifreli kontrol sistemleri, yetkisi olmayan kişilerin giriş yapmasını önlemektedir.

Şifreli geçiş sistemlerinde geçiş izni elde etmek için şifrenin mutlaka biliniyor olması gerekmektedir. Kişiye özel şifrelemenin yapılabildiği şifreli kontrol sistemleri, oldukça pratik bir kullanım fırsatı sunmaktadır. Kötü niyetli kişilerin güvenliği ihmal etmesini de önleyen bu sistemler, iş yerlerine bir çok önemli avantajı aynı anda yaşama fırsatı sağlamaktadır.

Gerekli tüm teknolojik altyapıya sahip olan şifreli kontrol sistemleri, güvenlik açıklarına karşı en etkili çözümlerden birini sunmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın