Genel

PDKS Sistemi Nasıl Çalışır?

Pdks sistemi özel ve kamu kuruluşlarında Personel Devam Kontrol Sistemi olarak kullanılan bir sistemdir. Çalışanların mesailerine geliş ve gidiş saatlerinin kaydedilmesini sağlamaktadır. normal mesai ve fazla mesai çalışmalarında, çalışanların çalışma puantajlarının doğru hesaplanması için kullanılmaktadır. Data Pkds profesyonel pdks hizmetleri firması olarak, tüm kurumların ihtiyaçlarına uygun pdks yazılımı temini yapıyoruz. Sitemizdeki ürün kategorileri bölümümüzde işletmelere parmak izli terminal cihazlarını öneriyoruz.

Ürünlerimiz

İşletmelere yapılacak olan her türlü giriş işlemlerinin kontrol altında tutulabilmesi için tüm kontrol sistemlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Kategorileri bölümümüzde, pdks kontrol sistemleri, bariyer sistemleri, detektörler, göz kontrol sistemi, kartlı kontrol, parmak izi kontrol, plaka tanıma sistemi, şifreli kontrol, turnike sistemi, yüz kontrol sistemleri yer almaktadır. Kurumlarda kullanılan bazı bölümlere sadece yetkili kişilerin girmesi istenmekte ve bunun için çeşitli kontrol sistemleri kullanılmaktadır. Çalışanların günlük işe gelişlerinin takip edilebilmesi için personel devam takip sistemi (pdks) sistemimizi bizden talep edebilirsiniz. İşletmenizin durumuna en uygun olan sistemin kurulumunu ekiplerimiz hemen yapabilecektir.

Nasıl Çalışır?

Personel devam kontrol sistemleri, ürünleri sitemizde üç farklı model olarak sizlere gösterilmektedir. Bu sistem parmak izi ile çalışmaktadır. Pdks sistemi nasıl çalışır. Kurulum aşamasında cihazın dil ayarını ve diğer ayarlarını yaparak, şirket yetkililerinden birisini yönetici olarak belirliyor ve cihazın yönetici şifresini kendisine veriyoruz. Çalışanlar sırayla parmak izini cihaza tanımlar. Parmak izi tanımlaması yapıldığında, kişinin resmi cihaz tarafından çekilmekte ve isim bilgileri girilerek, yapılan giriş, çıkış işlemlerinin otomasyon sistemine kaydedilmesi sağlanır. Çalışanlar giriş yaparken parmak izlerini okutur ve cihaz doğru okuma yaptığında turnikeyi açarak giriş yapmasını sağlar. Çıkış yapılırken de aynı yöntem kullanılır.

Hizmet Bölgelerimiz

Data Pdks firması olarak İstanbul merkezli hizmet vermekteyiz. Sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için İstanbul’un tüm ilçeleri hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır. İletişim bilgilerimiz üzerinde bizlere ulaşabilir ve ihtiyacınız olan pdks sistemini talep edebilirsiniz. Pdks sistemlerimizi kullanarak, çalışanların puantaj ve bordro bilgilerini daha kolay ve kısa sürede doğru bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın