Genel

PDKS Sistemleri Fiyatları

Personel devam kontrol sistemleri hataya yer vermeden, parmak izi, kartlı kontrol, yüz şekli okuma gibi özellikleri personel giriş çıkış saatlerinin dijital olarak kaydedilmesini sağlamaktadır. Data pdks firmamız, tüm sektörlerdeki işletmeler için çeşitli kontrol sistemlerini teminini yapmaktadır. Pdks sistemleri sayesinde işletmeler, çalışanların kaç saat çalıştığı, hangi saatte gelip hangi saatte gittiğini doğru tespit edebilecektir. Bu tespitler çalışma puantajlarının hesaplanması bordro hesaplamalarının doğru yapılmasını sağlamaktadır. Pdks sisteminden elde edilen raporlar işletmelerin yönetim birimlerinin doğru kararlar almasına yardımcı olacaktır.

Sistem Kurulumu

Pdks sistemlerini, işletmelerin ilgili bölümlerinin giriş ve çıkış yapılan noktalarına yerleştiriyoruz. Giriş kapısı yanına ya da turnike sistemine montajını yapıyoruz. Gelen kişi parmak izini okutarak, kapının ya da turnikenin açılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde kimlerin giriş yaptığı tespit edilebilmektedir. Sistem kurulumu yaptıktan sonra parmak izi ve yüz tanıtımı yapılarak sistemin çalışmasını sağlıyoruz. pdks sisteminde parmak izi okuyucu cihazı ile birlikte bağlı olduğu bilgisayara pdks yazılımımızı yüklüyor ve tüm giriş ve çıkışların bilgisayardaki programa anında işlenmesini sağlıyoruz.

Ürün Fiyatları

Data pdks firması olarak işletmelere sunduğumuz ürünlerimiz ile ilgili fiyat seçeneklerimizi tercih edilen ürün türüne göre belirliyoruz. Pdks sistemleri fiyatları kayıt kapasitelerini ve kullanılan yeni nesil teknoloji özelliklerine göre değişmektedir. pdks sistemi ihtiyacı olan firmalar ürünlerimizi inceleyebilir ve bizlere ulaşarak tercih ettikleri ürünler için fiyat teklifleri alabilirler. Satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerimizi vermekteyiz.

Personel Kontrolü

İşletmelerde, insan gücüyle yapılacak olan hesaplamalarda, insan faktöründen kaynaklı hatalar nedeniyle zararlar oluşabilecektir. Pdks sistemlerimiz, doğru tespitlerinin yanı sıra kullanıldığı firmalarda çalışanların giriş çıkış işlemlerini belirli disiplin kurallarına göre yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıca firmaya katacağı olumlu görüntü ile çağdaş görünmesini sağlayacaktır. Pdks sistemleri firmaların, çalışanlar ve gelen misafirler gözünde kurumsal görünmeyi sağlayacaktır. İşletmeler en çok çalışanların, aylık çalışma saatlerini hesaplamada zorluk çekmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile kendilerine sunduğumuz pdks sistemlerini kullanarak, saatlik hesaplamaların otomatik olarak yazılım tarafından yapılmasını sağlayabilecekler. Bu sayede, çalışanların maaş bordrolarında fazla çalışma mesaileri gibi kalemler hatasız hesaplanmış olacaktır.

Bir cevap yazın