Genel

Pdks Personel Devam Kontrol Sistemi

Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltılmış hali Pdks’dir. Hemen hemen her şirket personel devam kontrol sistemi tutuyor. Bu sistemler eskiden imza yöntemi ile gerçekleşiyordu. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık imza yerine elektronik sistemler üzerinden parmak izi ile pdks personel devam kontrol sistemi izleniyor. Hem işletmelerde, hem fabrikalarda firmalar çalışma politikalarına göre bir puantaj hazırlıyorlar. Bu puantajlar normal mesai durumlarına göre, fazla mesai ve eksik çalışma gibi durumlara göre değişiklik gösteriyor. Kısa adı ile pdks adı verilen bu sistem sayesinde personel kayıtları düzgün bir şekilde tutuluyor. Alanında öncü bir firma olan Data PDKS firması olarak uygun fiyatlar ve ücretlere kontrol devam sistemi hizmeti veriyoruz.

Personelin Giriş Çıkış Saatlerini Takip Etmek Artık Daha Kolay

Bu sistem sayesinde personelinizin işe giriş çıkış saatlerini ya da erken mi veya geç mi çıktığı kolay bir şekilde görülüyor. Buna göre de personeller günlük, aylık ve yıllık olarak rahatlıkla görülüyor. Bu işlem sayesinde şirketinizdeki vardiyaları, fazla mesaileri rahatlıkla görebiliyorsunuz.

İmza Sistemine Son

Eskiden imza sisteminde bazı aksaklıklar yaşanabiliyordu. İnsanlar arkadaşlarının yerine imza atıyor ve vardiya sistemi düzenli olarak çalışamıyordu. Ancak parmak izi sayesinde bu sistem son buluyor. Artık en doğru şekilde hizmet sağlanıyor. Müşterilerimize sunduğumuz işlemlerimizi datapdks.com adresimiz üzerinden de veriyoruz. Bu adresimiz üzerinden personel devam kontrol sistemi hakkında ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz ve sunduğumuz avantajları rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Personel Devam Kontrol Sistemi Genel Özellikleri

Öncelikle bu sistem her çalışma tipine uygun olarak geliştiriliyor. Kullanım şekli de oldukça kolay oluyor. Aynı zamanda da hızlı olması sayesinde de sistem takılmadan işliyor. Sisteme yanlış girilen bilgiler tekrardan da düzenlenebiliyor. Yedeklemeler, günlük veri girişleri gibi bazı işlemleri rahatlıkla yapılabiliyor. Firmaların ihtiyaçlarına göre yazılımda yenilikler yapıyoruz. Müşterilerimize her zaman destek veriyoruz. Destek ekibimiz sürekli olarak çalışıyor ve bu sayede de müşteri memnuniyet oranımız son derece fazla oluyor. Müşterilerimizden her zaman olumlu geri bildirimler alıyoruz. Bu da bizi işimize daha çok bağlıyor.

Bir cevap yazın