Genel

Pdks Cihazları Ve Özellikleri

Eskiden herkes işini hakkıyla yapardı fakat günümüzde insanlar işinden kaçmak veya işe gelmemek için fırsat kollar hale geldi. Bu durumda sonucunda da işveren sürekli çalışanın takip etmek zorunda kalıyor. Fakat bunun çözümü çok basit iş yerinize pdks cihazlar kurdurarak bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Pdks cihazları ve özellikleri hakkında bilgi vermeden önce pdks nedir ona bakmalıyız. Ardından pdks hizmetlerimiz hakkında sizlere ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Pdks Nedir?

Pdks’nin açılımı personel devam kontrol sistemleridir. Günümüzde teknolojinin olmadığı tek bir alan yok denecek kadar azdır. Pdks hizmetleri ile personelinize bir kimlik kartı verilir. Personelinizin işe giriş ve çıkış saatlerini dijital ortamlardan takip edersiniz. Böylece hangi çalışanınızın ne kadar süre çalıştığını takip edebilirsiniz ve bu konuda bir karışıklık yaşamazsınız. Dolayısıyla iş veriminiz de artar.

Pdks hizmetleri nasıl kurulur?

Personelin giriş ve çıkış yaptığı noktalara kart okuyucu bırakırsınız. Personelde kimliklerini okutarak geçer. Böylece sürekli iş yerinizde elemanlarını kontrol etmek durumunda kalmazsınız. Dijital ortamda kolaylıkla bu takibi yapabilirsiniz. Pdks hizmetlerinde bulunan yazılım sayesinde tüm çalışanlarınızın giriş çıkışlarını görebilir ve gelmeyen kişileri yada geç gelen tespit edebilirsiniz. Sistemleri kurduktan sonra 30 gün içinde sistem hakkında eğitimde verilir.

Pdks Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bu kısımda ise pdks hizmetlerimiz hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Pdks için bir çok kontrol sistemimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları kartla kontrol, parmak izi ile kontrol, şifreli kontrol, yüz kontrol, iris (göz) kontrol, dedektörler ve bariyer sistemlerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza göre istediğiniz sistemi seçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için bizi aramanız veya mail atmanız yeterli olacaktır. İnternet sitemiz üzerinde de siparişte bulunabilirsiniz.

Pdks Cihazlarımızın Özellikleri Nelerdir?

İş yerine kimin girip çıktığını bilirsiniz çünkü sadece kartı olan kişilerin girmesine izin verilir. Kontrolü çok kolaydır. Bir yazılım üzerinden kimin girip çıktığını öğrenebilirsiniz. Göz ve yüz tanıma sistemlerinde sadece girişine izin verdiğiniz kişiler içeri girebilir ve bu daha güvenilirdir. Bariyer sistemlerinde sadece giriş izni olan verilir. İzinsiz girişlerin önüne geçersiniz. Bu hizmetlerden yararlanmak için sitemizde bir çok ürün mevcuttur istediğinizi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın