Genel

Pdks Programı Nasıl Kullanılır?

Personel devam kontrol sistemi, bir şirketin personelinin giriş çıkış zamanlarının kayıt altına alınması ve bu kayıtlarla ilgili aylık ve günlük olarak raporların oluşmasını sağlayan bilgisayar tabanlı bir elektronik sistemdir. Bu programda i amaç insan gücünü minimuma indirerek hatasız kayıt yapmaktır. Personel devam kontrol sistemleri üretim bandımızın, personelimizin iş gücümüzün daha tempolu çalışmasını sağlayan ve maksimum verim almamıza yardımcı olan bir sistemdir. Firmamızın çalışma alanları farklı olduğu gibi ihtiyaçlarını ve orada kullanılması gereken ekipmanlarda pdks programı tarafından yapılıyor. Pdks programı nasıl kullanılır açıkladık, gelin birlikte nasıl işler yaptığımıza bakalım.

Data Pdks Nerelerde Kullanılır?

Data Pdks sistemleri teknolojinin en iyisi olup firmamız tarafından üretilmektedir. Bu ürünleri online olarak internetten sipariş edebilirsiniz. Her fabrika, tekstil ve küçük işletmeler için yaptığımız kartlar sayesinde, işçi gücünü sıfıra indirerek size hizmet vermekteyiz. Okullarda ve laboratuvar girişlerinde parmak izi sistemlerini kullanarak, bu sayede güvenliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Ürünlerimiz Hakkında

İşçilerimizin ve gelen misafirler için giriş ve çıkış noktalarında bulunan kartlı kontrol sistemleri sayesinde güvenliği üst safhalara çıkartıyoruz. İş yerinde güvenlik gerektiren yerlere şifre kontrol altına tutabilen şifreli kontrol sistemleri ile yabancı girişleri engelleyebilirsiniz. Fabrikalarınızda ve evinizde giriş-çıkışları kontrol altında tutabilmek için parmak izli kontrol sistemlerini kullanabilirsiniz. Göz-yüz tanıma sistemleri sayesinde çok güvenlikli yerleri kontrol edebilme, izinsiz girişlerin önüne çok kolaylıkla geçebilirsiniz.

Sistemler ve kartlar

Kartlı sistemler; yüz tanıma sistemleri, bariyer sistemleri, göz tanıma sistemleri, gibi birçok sistem bulunmaktadır. Bu her sistemin kendine ait kartı bulunmaktadır. Bu sistemlerin en önemli özelliklerinden bazıları; kişinin kendi olmadan girişe izin verilmez, yabancı kişiler giriş yapamaz, hızlı ve güvenlidir, bariyer sistemleri adına İstediğiniz yere göre bariyer sistemini de yapabiliriz. Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

İstediğiniz herhangi bir konuda aklınıza takılan herhangi soru da bize 0850 304 46 16 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz Bu sayede sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizlere şikayet ve görüşlerinizi belirtmek amacıyla da ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın